IFA 2019

Yeni Ultrabook Razer Blade Stealth 13 Tanıtıldı

0

Razer, NVIDIA GeForce GTX 1650 grafikleriyle – dünyanın ilk oyun Ultrabook’u olan yeni Razer Blade Stealth 13’lerini duyurdu. Razer Blade Stealth 13, Intel’in yeni nesil 10. nesil işlemcisi tarafından destekleniyor. Yalnızca 1.3 kg ağırlığında ve ince 15mm şasesiyle başarılı bir oyun performansı sunuyor.

Razer Blade Stealth 13 – GTX Model (Full HD & 4K)

Yeni Razer Blade Stealth 13, GeForce GTX 1650 ile güçlendirilmiş. İstediğiniz her yerde 3D modeller de oluşturabildiği gibi muhteşem bir oyun deneyimi de sunar. Pil ömrünü optimize etmek için, Razer Blade Stealth 13 GTX Modelleri, güç ve verimlilik arasında doğru dengeyi sağlamak için NVIDIA Optimus teknolojisine sahiptir. 

Razer Blade Stealth 13 GTX modelleri iki çeşit. Full-HD veya 4K UHD dokunmatik ekran. Her ikisi de Razer’ın imza tonu ile tamamlanmış farklı tonlarda mat siyah kaplama gövdesinin içinde en yeni Intel 10. nesil Core i7-1065G7 işlemciye ve 512GB PCIe SSD’ye sahip.

Full-HD modelinin ekranı, pil ömrünü daha da uzatmak için Intel’in Düşük Güç Görüntüleme Teknolojisi (LPDT) ile mat hatlara sahipken 4K UHD modelinde dokunmatik entegrasyona sahip bir cam panel bulunmaktadır. Her iki panel de özel olarak kalibre edilmiştir ve sRGB renk alanının %100’ünü kapsar.

Razer Blade Stealth 13 – Mercury White

Yeni Razer Blade Stealth 13, 25W’ta daha güçlü Intel Core i7-1065G7 işlemciye sahip Mercury White sürümüyle de sunulacak. 10. nesil işlemci, Intel’in en son Iris Plus grafikleriyle birlikte geliyor. 

Yeni Razer Blade Stealth 13 Mercury White, farklı tonlarda beyaz şasesi içerisinde, 256 GB PCIe SSD ve Full HD mat ekrana sahip. Full-HD ekran, sRGB alanın %100’ünü kaplayan renk doğruluğu için özel olarak kalibre edilmiş ve ultra ince çerçevelerle çevrilmiştir.

Rakipsiz performans sınırsız çok yönlülük ile buluştu

Yeni Razer Blade Stealth 13’ün üç modeli de kaputun altında birkaç ince yükseltme aldı ve gerçek bir oyun Ultrabook’u olarak konumunu daha da güçlendirdi.

Özellikler arasında sorunsuz şekilde hareket etmek için 16GB LPDDR4 RAM, yükseltilebilir 512 GB’a kadar hızlı PCIe depolama ve herhangi bir ortama bağlanmak için USB-C Thunderbolt 3’e sahip. Wi-Fi 6 gibi üstün bağlantı seçenekleri bulunan Razer Blade Stealth 13, bu özellikleri ile çok yönlü olduğunun kanıtı.

Önceki nesilden aktarılan diğer harika özellikler arasında özelleştirilebilir bir tek bölgeli Razer Chroma RGB klavye, Windows Hello IR kamera ve Windows Precision Sürücüleri olan büyük bir cam trackpad bulunmaktadır.

Her ikisinde de Full-HD ve 4K UHD seçenekleri bulunan 25W Intel Core i7-1065G7’ye sahip güçlü Razer Blade Stealth 13 Mercury White modelinden, NVIDIA GeForce GTX 1650 grafik kartına sahip tam yüklü Razer Blade Stealth 13’e kadar çeşitleri ile artık her hedefe yönelik bir Razer Blade Stealth 13 var. 

FİYAT & SATIŞA ÇIKIŞ

Yeni Razer Blade Stealth dizüstü bilgisayar serisi 1.499.99 USD / 1.679.99 € ‘dan başlayacak. Seri, Eylül 2019’un sonunda Razer.com’da ve ABD ve Kanada’daki seçili perakendecilerde satışa sunulacak. Ayrıca kısa zaman içinde; Almanya, İskandinav, Çin, Avustralya, Hong Kong, Japonya, Singapur ve Tayvan’da da raflarda olacak.

Razer Raiju TE – Quartz Edition İnceleme
Keeper of Time
“Lost time is never found again. Oh, never mind I found it.”

  Razer Blade 15 Base Model Ve Studio Edition Avrupa’da Satışta

  Previous article

  Hearthstone’un Yeni Tek Kişilik Macerası Tombs of Terror Geliyor

  Next article

  You may also like

  More in IFA 2019