Kültür Sanat

Burn Electronica Festival 13-14 Ağustos’ta Suma Beach’te!

0

FG 93.7 tarafından 2004 yılından beri düzenlenen, 150.000’i aşkın müzik severi ve dünyaca ünlü 600’den fazla sanatçıyı ağırlayan Electronica Festival, burn Enerji İçeceği ana sponsorluğu ile 2 yıl aradan sonra İstanbul’a geri dönüyor.

Müzikseverlerin 2016 yazında kendilerini müzik ve doğanın iç içe olduğu bir atmosferde bulacağı, İstanbul’un en gözde açık hava mekanlarından Suma Beach’e davet eden Burn Electronica Festival; elektronik müzik sahnesinin son dönemdeki en başarılı isimleri eşliğinde aralıksız sürecek müzik deneyiminin yanı sıra; birçok aktivite, workshop ve pop-up shop’larla da unutulmaz bir festival deneyimi yaşatacak!

Türkiye’de gerçekleştirdiği etkinliklerle elektronik müziği destekleyen burn Enerji İçeceği ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan festivalde 40’dan fazla DJ sahne alacak!

Dubfire , Scuba , Black Coffee , Bob Moses , ANNA ,Efdemin , Vessels , Aril Brikha ,Ripperton , Re.You , Elekfantz , Musumeci , Crew Love Showcase: Soul Clap, Wolf+Lamb, Pillow Talk, Nick Monaco , Birol Giray “Beegee” , Alican , Sezer Uysal , Ferhat Albayrak , Ahmet Şendil , Ilker Aksungar , Ömür & Altan , Doruk Guralp , Gökce Özer, Discolog , Gadi Mitrani , Batur , Mert Yücel , Ali Efe Dinç, Rubsilent , Gökberk , Jack In the Box , Yang , Moophy, Marlo , Selim Savaf ,Gökhan Sakaltaş ,Erkan Kara , Efe Kantel ve Drell’im müzikleriyle elektronik müzik dolu 2 gün geçirmeye hazır olun!

Güçlü sanatçı kadrosu ve etkileyici mekanıyla katılımcıların tüm duyularına hitap edeceği Burn Electronica Festival İstanbul 2016’nın avantajlı biletleri Biletix’te!

Burn Electronica Festival İstanbul 2016’nın destekçileri ise %100 Music ve Limits Off

Ayrıntılı bilgi için: electronicafest.com

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

DOOM İnceleme

Previous article

Yeni Bir Star Ocean Macerası Başlıyor

Next article

You may also like