Kültür SanatSinema

Kingsman: The Golden Circle Ön Gösterimine Katılmak İsteyenler Buraya!

0

Ülkemizde 22 Eylül tarihinde vizyona girecek olan Kingsman: The Golden Circle – Kingsman: Altın Çember filmini herkesten önce izleme şansına sahip olmak ister misiniz? 5 kişiye 2 kişilik bilet hediye ediyoruz!

Kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit.

  • Kazanmasını istediğiniz bir arkadaşınızı Facebook sayfamızda paylaştığımız “bu iletinin” altına etiketleyin. (Mesela, birlikte gitmek istediğiniz arkadaşınızı ? )
  • Herkese açık” bir şekilde yine Facebook sayfamızdaki iletiyi yani “bu linki” #karikocagaming ve #KingsmanAltinCember hashtag’lerini kullanarak profilinizde paylaşın.

Ön gösterim İstanbul’da 19 Eylül Salı akşamı gerçekleşecektir. Kazanan arkadaşlarımıza detaylı bilgi verilecektir. Son katılım tarihi 17 Eylül’dür. 18 Eylül kazananlar açıklanacaktır. Bol şans!

Yönetmen: Matthew Vaughn
Senaryo: Jane Goldman & Matthew Vaughn, Mark Millar ve Dave Gibbons’ın “The Secret Service” adlı çizgi romanından yola çıkılarak
Oyuncular: Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry, Pedro Pascal, with Sir Elton John, and Channing Tatum, and Jeff Bridges

Kingsman: Gizli Servis, görevi dünya güvenliğini en üst seviyede tutmak olan üst düzey sağduyuya sahip bağımsız ve uluslararası bir istihbarat ajansı olan Kingsman’i dünyayı tanıtır. “Kingsman: Altın Çember” de kahramanlarımız yeni ve zorlu bir görevle karşı karşıya kalırlar. Karargâhları yıkıldığında ve dünya rehin alındığında, yolculukları onları, Statesman adında ABD’de birleşik casus organizasyonunun keşfine götürür. Ajanlarının gücünü ve sınırlarını sınayan yeni macerada, bu seçkin iki gizli örgüt, dünyayı kurtarmak ve acımasız bir ortak düşmanı yenmek için bir araya gelirler, bu Eggsy için biraz alışkanlık haline gelen bir şeydir. Karargahları yıkıldığında ve dünya rehin alındığında, Kingsman’ın yolculuğu onları ABD’deki bir müttefik casus örgütünün keşfine götürecektir. Bu iki seçkin gizli örgüt ortak bir düşmanı yenmek için bir araya gelmelidir.

O (It) Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

O (It) Filmi Hakkında Merak Ettikleriniz

Previous article

The Game’den Okullara Eğlenceli Destek

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir