Listeler

Tüm Zamanların Çıkmış En İyi Açık Dünya Oyunları

0
En İyi Açık Dünya Oyunları

Açık dünya öğelerine sahip oyunları seven birçok oyuncu vardır. Kimisi aksiyona girmek istemez ve sadece keşif üzerine odaklanır. Kimisi ise açık dünya olsun ancak içerisinde de etkileyici sahneleri olsun ister. Bazen de oyuncular açık dünya varsa, her şey olsun, içerisinde kaybolalım ister. Bu yazımızda sizlere “En İyi Açık Dünya Oyunları” neler sıraladık. Aralarında oynamadığınız veya listeye eklemek istedikleriniz varsa, yazımıza yorum yapmaktan çekinmeyin.
Kemerleri bağlayın, başlıyoruz!

Assassin's Creed IV: Black Flag

Picture 2 of 23

Assassin’s Creed (AC) serisini sevenlerin sayısı oldukça fazla ancak bir o kadar da nefret edeni var. Sakız gibi uzadı, bitirin artık diyenlerden tutun, XX oyunun çakması olmuş diyene kadar türlü söylemlere denk gelebilirsiniz. Belli konularda haklı da olsalar, birçok oyuncunun gözünden kaçan bir gerçek var; seri aslında altında yatan gizemleriyle, oldukça başarılı. Assassin’s Creed IV: Black Flag de bunlardan bir tanesi. Korsan temasını seviyorsanız, okyanusun güzelliğinden yararlanıp, geminizi komuta etme kısmında Assassin’s Creed IV: Black Flag’e katılabilirsiniz.

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

WARNER BROS. Nisan 2017 Filmleri

Previous article

Starbucks’tan Yeni Ürün: Salted Toffee Macadamia Latte

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Listeler