Sinemia’dan Vakti Dar Sinemaseverlere Uygun Yeni Üyelik

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Sinema
565
0

Özel Sinema Kulübü Sinemia, çok istese de günlük koşturmacası içerisinde sinema keyfine yeterince vakit bulamayan sinemaseverler için lansmana özel aylık 19 TL’den başlayan yepyeni bir üyelik paketi sunmaya başladı. Şimdi sinemaseverler yalnızca bir 3D film bileti fiyatı ödeyerek, salon türü sınırı olmadan tüm formatlarda diledikleri 3 filme gidebilecekler. Ayrıca 400’den fazla kafe, restoran ve markada Premium Üyelik’in sunduğu indirimlerden faydalanabilecekler.

Sinemaseverlerin tümü her an sinemaya gidecek vakit bulamayabiliyor. Bir ayda yalnızca birkaç gününü bu keyfe ayırabiliyor. Sinemada film izleme deneyimini herkes için daha kolay ve daha keyifli hale getirmeyi hedefleyen Sinemia, Premium Üyelik’e alternatif sunduğu yeni ürünüyle, vakti dar sinema aşıklarını da kucaklıyor.

Özel Sinema Kulübü Sinemia’nın yeni üyeliği, Ramazan Bayramına ve Lansmana özel fiyatı olan 19 TL’den başlayan fiyatlarla sunulmaya başlandı. Yeni paketle sinemaseverler yalnızca bir 3D film bileti ücretine denk gelen üyelik bedeliyle, bir ay boyunca salon türü sınırı olmadan tüm formatlarda diledikleri 3 filme gidebiliyor.

www.sinemia.com adresi üzerinden üyeliklerini hemen gerçekleştirecek sinemaseverler, Bayram19 kodu veya Sinemia19 kodu ile üyelik işlemini 19 TL’den tamamlayabilir. Ramazan bayramını fırsat bilerek Sinemia ayrıcalıklarını hemen yaşamaya başlayabilir. Bayram ziyaretleri ve dinlence dışında kalan boş vakitlerinde, bayram haftasında vizyonda olacak Arabalar 3, Sniper, Transformers 5, Recep İvedik 5 gibi filmlerin tadını çıkarabilir.

Yeni ürün, sınırsız Sinemia üyeliğinde olduğu gibi yine 2D, 3D, IMAX, MPX, Dolby Atmos, 4DX, hatta D-BOX ve VIP Salonlarda geçiyor. Üyeler 400’den fazla kafe, restoran ve markada Premium indirimlerden faydalanabiliyor.

Öldükten Sonra Bize Ne Olur? – Çizgi Ötesi Türkçe Altyazılı Fragman