Sinema

Disney, Assassin’s Creed Reboot Çalışmalarına Başlıyor

0

Ubisoft‘un biricik oyun serisi Assassin’s Creed filmi, 2016 yılında beklenen etkiyi yaratamamıştı. Görünen o ki Disney, AC serisinin peşine takılmaya karar vermiş ve reboot için kolları sıvamış.

Bazılarımız için orta şeker kıvamındaki filmin “reboot yemesi”, aslında hepimizin yararına olur. Eleştirmen ve hayranlar tarafından belli noktalarda yerde yere vurulan film, Ubisoft’un oyunlarının yanından bile geçmemesiyle tanındı. Ufak tefek göndermeler ve farklı teknolojileri öne çıkartsa da oyunla anlamlandıran kitlenin, kötümserliğinden kaçamadı. Eğer yayınlanan bilgiler doğruysa AC filminin reboot’u gelebilir.

We Got This Covered’ın yayınladığı habere göre Mouse House, Fox’un önüne geçerek Assassin’s Creed Reboot’u hayata geçirecek. Şimdiden Reddit’te tartışmalara yol açan bu bilginin kaynağı ise tam olarak bilinmiyor. Ancak daha önce Aladdin ve She-Hulk’ın Disney Plus’ta ortaya çıkmadan, çok öncesine dayanan bir kaynaktan geldiği söyleniyor. Yayınlanan diğer bilgiler arasında başrolde, Michael Fassbender’ın olmayacağı yönünde. 

Detaylar hala puslu. Film, reboot da olabilir veya bambaşka bir konuyla öne çıkabilir. Hatta belki de seri olarak vizyona girebilir. Sonuçta AC, potansiyeli yüksek bir yapım, ancak tam olarak kullanılamıyor. Disney’e ne kadar güvenilir bilinmez. Diğer tarafta Mouse House, Fox’tan daha başarılı olabilir. Ne olursa olsun henüz resmi bir açıklama yok, takipteyiz.

IT CHAPTER TWO’dan Tüm Zamanların En İyi Korku Filmi Açılış Rekoru
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

AOC’nin Yeni G2 Serisi Oyun Monitörlerini Piyasaya Çıkartıyor

Previous article

Call of Duty: Modern Warfare – PC ve PS4 Grafik Karşılaştırması

Next article

You may also like

More in Sinema