Sinema

Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge Geliyor!

0

Live action ve animasyon konusunda çok sayıda yapımın arasında Mortal Kombat da giriyor ve bu sefer öne çıkan özel isim Scorpion’s Revenge.

Warner Bros.Animation, serinin en ikonik karakterlerinden olan Scorpion’un animasyon filmi Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge‘i duyurdu.

Scorpion’s Revenge, Johnny Cage’i seslendiren Joel McHale ve aynı şekilde Sonya Blade’in sesine hayat veren Jennifer Carpenter gibi isimlere sahip olacak. Patrick Seitz ve Steve Blum, sırasıyla Scorpion ve Sub-Zero olarak rollerine bürünecekler. Diğer güzel sürpriz ise Jordan Rodrigues’in Liu Kang rolüne adım atacağı açıklandı. Insomniac’ın Spider-Man’inde J.Jonah Jameson ve Overwatch’ta Reinhardt’ı seslendiren Darin De Paul, Quan Chi’nin rolünü üstleniyor. Diğer aktörler arasında Kano rolünde Robert Atkin Downes, Raiden rolünde David B. Mitchell, Jax rolünde Ike Amadi ve Kitana rolünde Gray Griffin yer alıyor. Ayrıca, 1995 canlı aksiyon filminde Goro’nun patlayan sesini sağlayan Kevin Michael Richardson, Scorpion’s Revenge için bu role geri dönecek.

Son olarak en güzel haber ise Mortal Kombat ortak yaratıcısı Ed Boon da ekiple birlikte yaratıcı danışman olarak çalışıyor. Animasyonun bu yılın ilk yarısında vizyona girmesi bekleniyor.

Doctor Sleep (Doktor Uyku) İzlemeye Değer Mi?
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

Popüler Anime Saint Seiya’nın Oyunu Türkiye’de Yayında

Previous article

Dragon Ball Z: Kakarot İnceleme

Next article

You may also like

More in Sinema