E3 2019Haberler

Dying Light 2 Yeni Fragmanıyla E3 2019’u İstila Etti

0
dying light 2
dying light 2

Korku kategorisindeki ödüllü açık dünyada hayatta kalma oyununun sabırsızlıkla beklenen devamı Dying Light 2, sürükleyici bir fragman ile E3’e geri döndü. Fragmanda oyunun yeni kahramanını ilk defa istilanın tahribatıyla parçalanmış, her kararın önemli olduğu ve her köşede ölümün kol gezdiği bir dünyada dolaşırken görüyoruz.

Xbox E3 2019 briefing’de gösterilen yeni Dying Light 2 fragmanı, post-apokaliptik modern karanlık çağda insanların mevzilendiği bir yerleşim olan The City‘nin kışkırtıcı bir manzarasını daha sunuyor. Burada, ilk Dying Light’ta geçen olaylardan 15 yıl sonra, insanlık hayatta kalma savaşı verirken acımasız fraksiyonlar üstünlük elde etmeye çabalıyor ve istilacılar gece olana ve sokakları tekrar ele geçirebilene kadar karanlık binalarda ve bodrumlarda gizleniyor.
 
Fragman, oyunun darmadağın olmuş bu metropolde yüksek parkur becerilerinin ve acımasız dövüş kabiliyetinin değerli kıldığı kahramanı Aiden Caldwell’ı tanıtıyor. Aiden aracılığıyla, oyuncu oynadıkça dünyayı şekillendiren etkili seçimler yapabiliyor.
 
 
Bugün ayrıca ünlü bilgisayar oyunu bestecisi Olivier Deriviere (A Plague Tale: Innocence, Vampyr, Remember Me, Assassin’s Creed IV: Black Flag – Freedom Cry) tarafından bestelenen müziklerin eklenmesi gibi oyunla ilgili yeni detaylar da duyuruldu. Hem yeni fragmanda hem de E3 demosunda duyulan partisyonları besteleyen Deriviere, oyunun tamamı için beste yapmaya devam edecek.
 
Dying Light 2 Techland tarafından yayınlanacak ve Amerika kıtasında Square Enix tarafından dağıtılacak.

Techland’ın şirket bünyesinde geliştirdiği yeni nesil teknoloji olan C-Engine üzerinde çalışan Dying Light 2’nin 2020 İlkbaharında bilgisayar, aralarında Xbox One X’in de yer aldığı Xbox One cihaz ailesi ve PlayStation 4 platformlarında yayınlanması planlanıyor.

Daha fazla bilgi için: https://dyinglightgame.com/

Keanu Reeves, Cyberpunk 2077 Kadrosunda
İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Cyberpunk 2077 Türkçe Dil Desteği Kesinleşti – Fiyat Belli Oldu

Previous article

The Outer Worlds 25 Ekim 2019’da Geliyor

Next article

You may also like

More in E3 2019