Sinema

Brightburn İçin İkinci Fragman Yayınlandı

0

Guardians of the Galaxy film serisiyle tanıdığımız yönetmen James Gunn’ın yeni filmi Brightburn’ün ikinci fragmanı yayınlandı.

Brightburn’ün yeni fragmanı, insan gibi görünen (Jackson A. Dunn) ve onu kırsal bir alanda bulduktan sonra bir Kansas çiftinin (Elizabeth Banks ve David Denman) evlat edindiği bir uzaylıya odaklanıyor. Büyüdükçe, evlat edinen ebeveynleri onun hakkında endişelenmeye başlıyor ve nihayetinde güçlerini, asla bekleyemeyecekleri bir şey haline getirmek için kullanıyor.

Brightburn, film yapımcısı James Gunn ve The Hive filmi yapımcısı David Yarovesky‘nin yönetmenliğinde geliştirildi.

James Gunn’in erkek kardeşi Brian Gunn ve kuzeni Mark Gunn filmin senaristleri olarak görev yapacaklar. James Gunn, Kenneth Huang ile birlikte filmin yapımcılığını üstlendi. Yönetici yapımcılar arasında ise Brian Gunn, Dan Clifton, Simon Hatt ve Nic Crawley bulunuyor.

Guardians of the Galaxy’nin arkasındaki film yapımcısı James Gunn, uzun bir çizgi roman soy ağacına sahip ve ayrıca Warner Bros için Suicide Squad’ı yazıp yönetecek. Brightburn, James Gunn’ın temmuz ayında Marvel Sinematik Evreninden kovulduktan sonra tiyatrolara çıkacak ilk filmi olacak. Disney, James Gunn’ı eskiden paylaştığı tweetleri yüzünden Marvel Sinematik Evreninden kovmuştu ve onunla birlikte Guardians of the Galaxy Part 3 filminin çekimleri de yönetmenin kovulmasıyla birlikte durdurulmuştu.

Idris Elba, Suicide Squad 2’de Deadshot Rolü İçin Düşünülüyor

 

Idris Elba, Suicide Squad 2’de Deadshot Rolü İçin Düşünülüyor

Previous article

Kojima, Death Stranding’in Takvimin Biraz Gerisinde Kaldığını Belirtti

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Sinema