Sinema

Ghostbusters: Hayalet Avcıları Özel Ön Gösterimine Davetlisiniz!

0

Hayalet Avcıları’nı sever misiniz? Biz de severiz. KarıKoca Gaming olarak Ghostbusters: Hayalet Avcıları Özel Ön Gösterimine takipçilerimizden 5 kişiyi davet edeceğiz. 2 kişilik bilet kazanmak için yapmanız gerekenler hemen aşağıda!

  • KarıKoca Gaming Facebook sayfamızdan paylaştığımız şu gönderiyi beğenmek
  • Beğendiğiniz o gönderiyi herkese açık olarak #karikocagaming hashtag’ini kullanarak profilinizde paylaşmak

Bu iki adımdan sonra gerisi şansa kalıyor. Bol şans!

Not: Gösterim 28 Temmuz akşamı İstanbul’da gerçekleşecektir, katılacak kişiler bunu dikkate alırsa süper olur.

Kazananlar 25 Temmuz akşamı açıklanacaktır.

kkg-Ghostbusters_Promo_3

“Ghostbusters”

29 Temmuz’da 3D ve IMAX 3D Seçenekleriyle Sinemalarda.

“GHOSTBUSTERS:Hayalet Avcıları” uzun süreden beri beklenen dönüşünü çok komik yeni karakterlerle desteklenmiş olarak yapıyor. Dünyada fırtınalar koparan ve çok sevilen ilk filmden otuz yıl sonra, yönetmen Paul bu doğaüstü komediye kendi yenilikçi bakış açısını getirirken, kendisine günümüzün en komik oyuncularından bazıları eşlik ediyor: Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones ve Chris Hemsworth. Bu yaz, dünyayı kurtarmak için buradalar!

Columbia Pictures; Village Roadshow Pictures işbirliğiyle, bir Ivan Reitman yapımı olan“GHOSTBUSTERS:Hayalet Avcıları”nı sunar. Başrollerini Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones, Charles Dance, Michael Kenneth Williams ve Chris Hemsworth’ün paylaştığı filmi Paul Feig yönetti. Filmin yapımcılığını Ivan Reitman ve Amy Pascal; yönetici yapımcılığını ise Paul Feig, Jessie Henderson, Dan Aykroyd, Tom Pollock, Joe Medjuck, Ali Bell ve Michele Imperato Stabile üstlendi. Filmi Katie Dippold ve Paul Feig, 1984 yapımı “GHOSTBUSTERS:Hayalet Avcıları”na dayanarak yazdılar. Söz konusu Ivan Reitman filmini Dan Aykroyd ve Harold Ramis kaleme almışlardı. Filmin görüntü yönetimi ASC’den Robert Yeoman’ın, yapım tasarımı Jefferson Sage’in, kostüm tasarımı Jeffrey Kurland’ın, kurgusu ise ACE’den Brent White ile Melissa Bretherton’ın imzasını taşıyor. Filmin görsel efektler amirliğini Peter G. Travers, özel görsel efektlerini ise Sony Pictures Imageworks gerçekleştirdi.“GHOSTBUSTERS:Hayalet Avcıları”nın müziği Theodore Shapiro’ya ait. Filmin müzik amirliğini ise Erica Weis üstlendi.

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Mafia III “Death Suits You” Live-Action Fragmanı Hazır

Previous article

Razer, Pokemon Go’ya Özel Uygulamasını Duyurdu

Next article

You may also like

More in Sinema