Sinema

Hitman: Agent 47 Geliyor

0

Yeni bir Hitman filmi ile karşı karşıyayız. Konuya baktığımızda her geçen oyunda biraz daha yapımı ileriye taşıyan bir üretim gücü, nasıl oluyor da oluyor dedirtircesine sinema filmine yansımayan bir sonuç ile bizi buluşturmuştu. Yeni Hitman filmi duyurusu aldığımızda da düşüncelerimiz üç aşağı beş yukarı aynıydı. Hep akıllarda bir soru işareti kalıyor böyle durumlarda.

Hitman: Agent 47’nin  Timothy Olyphant’ın oynadığı önceki Hitman filmiyle bir alakası yok. Rupert Friend’i Ajan 47 rolünde göreceğiz. Yeni ajanımız ve olası yeni çıkacak oyun dedikoduları arasında bu yıl umarız güzel bir yapımla vizyonda olur bu film. 28 Ağustos çıkış tarihi olan film Türkiye’de ne zaman gösterime girer bilinmez.

Bir Hitman sever olarak konuya baktığımda, vur patlasın çal oynasın ortamların nedense yakışmadığı, daha çok klasik müzik eşliğinde bıçak gibi keskin, çelik gibi gergin anların kulaktan ruha aktarıldığı sahneler ile doymak istediğimi düşünürüm. Yine o Ave Maria tadında bir hissiyata galiba kapılamayacağız…

İlker Karaş
Strateji oyunlarını sever. Sabaton ve WW2 dediğinizde akan sular durur.

Sony Premium Ağ Hizmetlerini Bir Araya Getiriyor

Previous article

My Monopoly ile Aşkını Oyuna Taşı

Next article

You may also like

More in Sinema