Sinema

Stephen King’in Pet Sematary Filmi İçin İlk Fragman

0

30 yıl sonra Stephen King’in efsane öykülerinden biri olan ve ülkemizde Hayvan Mezarlığı olarak vizyona girecek olan Pet Sematary filminin ilk fragmanı yayınlandı.

Kevin Kölsch ve Dennis Widmyer’ın yönetmenliğini yaptığı filmimi “remake” tadında ilerleyecek. Hikayemiz bizi henüz evlerine taşınan ailenin başına gelen ürpertici olayları konu alıyor. Louis Creed, biricik eşi Rachel ve onların iki çocuğu Gage ve Ellie, evlerinin yakınında bulunan ürkütücü Hayvan Mezarlığı olan kırsal bir eve taşınırlar. Kedileri bir kamyon tarafından ezilince, Louis hayvan mezarlığının yolunu tutuyor ve kedilerini buraya gömüyor. Ancak mezarlık göründüğü gibi değildir ve Creed ailesinin başına korkutucu olaylar gelmeye başlar.

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

WWE 2K19 İnceleme

Previous article

Razer Blade 15 Ailesi Genişliyor

Next article

You may also like

More in Sinema