Listeler

Tüm Zamanların Çıkmış En İyi Açık Dünya Oyunları

0
En İyi Açık Dünya Oyunları

Açık dünya öğelerine sahip oyunları seven birçok oyuncu vardır. Kimisi aksiyona girmek istemez ve sadece keşif üzerine odaklanır. Kimisi ise açık dünya olsun ancak içerisinde de etkileyici sahneleri olsun ister. Bazen de oyuncular açık dünya varsa, her şey olsun, içerisinde kaybolalım ister. Bu yazımızda sizlere “En İyi Açık Dünya Oyunları” neler sıraladık. Aralarında oynamadığınız veya listeye eklemek istedikleriniz varsa, yazımıza yorum yapmaktan çekinmeyin.
Kemerleri bağlayın, başlıyoruz!

Dragon Age: Origins

Image 1 of 23

Dragon Age serisine hasta bir oyuncu olarak, hiçbirinde ilk oyundaki kadar zaman harcadığımızı hatırlamıyorum. Karanlık güçlere karşı savaştığımız oyunda birçok yan görev, hikayedeki seçimlerimizle bağlantılı olarak değişen zaman örgüsü de dahil, mitolojik olarak da etkileyici açık dünya yapımlarından biri. Karakter tasarımları olsun, gezdiğimiz dünyanın özgürlüğü olsun Dragon Age: Origins, haritasında kaybolduğumuzda her seferinde bizi sürprizlerle karşılaştırır. Dragon Age: Inquisition da epik yapımlardan biridir. Farkındaysanız, Dragon Age 2’yi direkt es geçtim. Açıkçası serinin en başarısız oyunu olduğunu düşünenlerdenim, yetersiz yapısı ve oynanışı beni çileden çıkartmıştı, hikaye kısmında da bir türlü aradığım doyumu yakalayamamıştım. Ancak ardından gelen Dragon Age: Inquisition, resmen kanayan yaraya merhem niteliğindeydi. Origins ve Inquisition, Dragon Age serisinin mükemmelleridir. Inquisition’da açık dünya konusunda yapacaklarınızın sınırı yoktur. Yığınla yan görev, gezip tozabileceğiniz mekanlar ve daha fazlası.

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

WARNER BROS. Nisan 2017 Filmleri

Previous article

Starbucks’tan Yeni Ürün: Salted Toffee Macadamia Latte

Next article

You may also like

More in Listeler