Örümcek-Adam: Eve Dönüş’e Özel “En Havalı Öğretmen” Tony Stark Klibi

<span class="fa fa-user"></span>
Ceyda Doğan Karaş
Sinema
474
0

İlk olarak Captain America: Civil War’da hayranlarının karşısına sansasyonel bir şekilde çıkan genç Peter Parker/Örümcek-Adam (Tom Holland) Marvel Sinema Evreni’ne Örümcek-Adam: Eve Dönüş’le giriş yaptı. Tüm dünyanın kucak açtığı Örümcek-Adam tarihteki en popüler çizgi roman kahramanı ve Marvel çizgi romanlarının baş tacı. Şimdi, taze soluklu, eğlenceli ve yenilikçi bir filmle eve dönüyor. Marvel Stüdyoları’nın yapımını gerçekleştirdiği filmde, çizgi romanların Peter Parker’ını ilk kez diğer MSE kahramanlarıyla birlikte görüyoruz.

Örümcek-Adam: Eve Dönüş, eleştiri oklarına maruz kalsa da türünün en başarılı örneklerinden biri olmayı başardı. Hatta Tom Holland için “en iyi örümcek adam” yakıştırmasını yapan bile var. Robert Downey Jr. ile başarılı bir ekip olan Holland, devam filmlerinde de yer alacak gibi duruyor.

Filmin, Tom Holland ve Robert Downey Jr. Röportajlarını içeren En Havalı Öğretmen / The Coolest Mentor Ever adlı özel klibini, Türkçe altyazılı olarak aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mahallenizin Dostu Örümcek-Adam! Spider-Man: Homecoming İncelemesi