Sinema

The Avengers, 90’larda Çekilseydi

0

Avengers: Endgame’in vizyona girmesine kısa bir süre kala heyecan dorukta. Bu haberimizin konusu ise kesinlikle bu değil. Eğer MCU, 20 yıl önce yaratılsaydı neler olurdu ve 1999’daki The Avengers filminin başrollerinde kimler yer alırdı? Cevap, aşağıdaki videoda.

“What’s the Mashup” YouTube kanalının yayınladığı 90’lara özel The Avengers videosu, bol eğlence ve duygu yüklü yapımlardan biri olmaya aday.

Videoda yer alan filmler ve diziler arasında arasında Hulk, Independance Day, The Fly, Spiderman 1 & 2, Nick Fury Agent of Shield, Minority Report Mission Impossible, Troy (Troie), Resident Evil, Street Fighter, Avengers, Avengers Age of Ultron, Avengers Infinity War, Captain Marvel, Buffy the Vampire Slayer, Virtuosity, The Faculty Matrix The Fantastic Four yer alıyor.

Hakan: Muhafız, İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor
Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

One Piece World Seeker İçin Yeni Video Yayınlandı

Previous article

The LEGO Movie 2 Videogame İnceleme

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Sinema