Listeler

Tekken 7’nin En Sağlam 10 Karakteri

0

Tekken, oyuncuların dilinden düşmeyen dövüş oyunlarından biridir. Bazılarımız için rastgele tuşlar dans eder, bazılarımıza göre ise doğru zamanda, doğru hareketleri kullanmak önemlidir. Özünde hemen hemen çoğumuz, bu oyunu bir yerlerde denedik ve şimdi de sıra Tekken 7’de.

Tekken 7’nin öne çıkan en sağlam 10 karakterini bir araya getirdik. İsim listesini arttırmak isteyenleri yorum kısmına bekliyoruz.

Kaynak: twinfinite

Steve Fox

Picture 1 of 10

Tekme konusunda sıfır başarıya sahip Steve, oyunun en sağlam yumruklarına sahip. Tekken 7'de başarılı olmasının nedeni ise sağ gösterip, sol vurma konusunda şaşırtıcı olması. Tekme hareketlerini kullanamaması büyük dezavantaj ancak doğru zamanda, doğru kombo ile harikalar yaratabilirsiniz. Tekme hareketleri sayesinde rakibinizden kaçabildiğiniz Steve ile hızınızı da ikiye katlamanız mümkün. Bunların yanında yarı havada kullanılan hareketlerde sağlam vuruşlara sahip olan Steve, dışarı atma kombolarında da harikalar yaratabiliyor.

Ceyda Doğan Karaş
86 doğumlu. Evli, mutlu, Tauren'li. Star Wars, Doctor Who, Yu-Gi-Oh ve Blizzard delisi. 93'ten beri video oyunlarıyla fazla uğraşıyor ve hayatı onların üzerine şekilleniyor. Korku, macera, psikoloji kitap ve animelerine bayılıyor. Koyu Beşiktaş taraftarı ve cosplay organizatörü. Ayrıca cosplay, vazgeçemediği hobilerinden sadece birisi.

GTRIBE’dan Oyunculara Özel 11.000 Dolarlık Giveaway

Previous article

Destiny 2, Overwatch ve Diğer Blizzard Oyunlarıyla Çapraz Bağlanabilir

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

More in Listeler